ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Zbliżają się XXII Targi Film Video Foto w Łodzi

2019-03-15
0 komentarzy
4
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Zbliżają się XXII Targi Film Video Foto w Łodzi
Najnowszy sprzęt, interesujące warsztaty i ciekawe wystawy. Pod koniec maja w Łodzi odbędą się targi FILM VIDEO FOTO!

W dniach 23-25 maja br. w Łodzi w Hali Expo-Łódź odbędą się XXII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO. Końcem maja najstarsza impreza branżowa w Polsce po raz kolejny stanie się nie lada gratką dla wszystkich fanów sztuki filmowej i fotograficznej.

Targi będą doskonałą okazją do śledzenia najnowszych trendów, przetestowania szerokiego asortymentu produktów czy poznania nowości technologicznych. Podczas wydarzenia poznamy nowości wiodących producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i wideo – filmowych oraz dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu i druku.

Udział w zajęciach warsztatowych i seminariach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów i wybitnych fotografów staną się znakomitą okazją do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy oraz do obcowania ze sztuką fotografii.

Obok ekspozycji wystawców i bogatego programu warsztatów, Targi będą również możliwością zapoznania się z efektem pracy cenionych fotografów i artystów młodego pokolenia w specjalnie do tego przygotowanej Strefie Sztuki.

Po dawce informacji o najnowszym sprzęcie, oprogramowaniu i usługach osoby, które będą spragnione wrażeń artystycznych, będą mogli zapoznać się z wystawami fotograficznymi cenionych artystów.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie targów www.filmvideofoto.pl oraz na profilu FB: @filmvideofoto

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl