ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Konkurs "Obiektywnie Śląskie" otwarty na zgłoszenia

2015-07-09
3 komentarzy
41
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Konkurs "Obiektywnie Śląskie" otwarty na zgłoszenia
Grand Prix konkursu "Obiektywnie Śląskie 2014", Z cyklu "Inny Śląsk", fot. Bartek Barczyk
Zapraszamy do udziału w konkursie "Obiektywnie Śląskie" na najlepsze fotoreportaże, filmy i fotokasty o Śląsku

Minione edycje konkursu wyłoniły niezwykle ciekawe i oryginalne prezentacje Śląska, zarówno tego tradycyjnego, z jego wartościami, dziedzictwem kulturowym, jak i Śląska ulegającego zmianom, inspirującego i nowoczesnego. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: "W poszukiwaniu tożsamości", które ma nawiązywać do historii regionu, historii rodzinnych, naszych korzeni - tego wszystkiego co nas ukształtowało, a także tego, co kształtuje nas obecnie, co świadczy o wyjątkowości i różnorodności województwa śląskiego.

Uczestnicy konkursu dla wyrażenia tematu mogą posłużyć się Fotoreportażem składającym się z od 3-7 zdjęć, lub/i Fotokastem oraz Filmem maks. 2 minutowym.

Najlepsze prace tegorocznej edycji zostaną wybrane przez jurorów konkurs: Lecha Majewskiego (reżysera filmowego i teatralnego, pisarza, poetę i malarza), Adama Sikorę (operatora filmowego, reżysera, fotografa, malarza), Jacka Joostberensa (grafika, dr hab. sztuki, adiunkta w Katedrze Sztuk Pięknych i Użytkowych Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej) oraz prof. Antoniego Cygana (rektora Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach).

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie obiektywnieslaskie.pl. Do wygrania atrakcyjne nagrody: pieniężne i rzeczowe. Przyznana będzie również nagroda publiczności, którą otrzyma fotoreportaż/fotokast lub film z najwyższą liczbą głosów - "kliknięć". Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy.

Termin nadsyłania prac mija 15 września 2015 r. Finał konkursu odbędzie się 18 września.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl