ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Darmowe warsztaty fotograficzne dla seniorów i młodzieży

2014-07-22
3 komentarzy
18
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Darmowe warsztaty fotograficzne dla seniorów i młodzieży
Seniorów i nastolatków Akademia Fotografii zaprasza na bezpłatne warsztaty fotograficzne w Warszawie

W ramach projektu Plac Defilad, cyklu bezpłatnych imprez fotograficznych organizowanych przez Akademię Fotografii, odbędą się darmowe warsztaty fotografii dla seniorów (27 lipca) oraz nastoletniej młodzieży (26 lipca) prowadzone przez Natalie Jamiołkowską. Termin zgłoszeń upływa 24 lipca. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

Warsztaty fotograficzne dla seniorów

Termin: 27 lipca (niedziela), godz. 15:00–19:00

Miejsce: Warszawa, Plac Defilad

Prowadzenie: Natalia Jamiołkowska

Liczba uczestników: 10

 

 

Bezpłatne warsztaty fotografii dla seniorów

Robienie zdjęć wydaje się banalnie proste. Bierzemy aparat do ręki, nowy, stary, duży czy mały, naciskamy spust migawki i wydawałoby się, że zdjęcia robią się same. Jednak efekty nie są takie, jakich oczekiwaliśmy - zdjęcia są rozmazane, za ciemne lub za jasne, źle wykadrowane, nieciekawe. Zdjęcie, które miało być pamiątka ze spędzonych wspólnie z rodziną świąt, ze spotkania z przyjaciółką, z popołudnia z wnukiem, czy z wycieczki nad morze zupełnie nam się nie podoba, nie oddaje atmosfery tej chwili. A przecież w naszej głowie wyglądało tak wspaniale! Wszystkich tych, którzy chcieliby ujarzmić aparat, nauczyć się wykorzystywać jego funkcje, przyswoić kilka sztuczek, dzięki którym ich wspomnienia nabiorą kształtów i kolorów, Akademia Fotografii zaprasza do zgłoszenia się na bezpłatne warsztaty fotografii dla seniorów, które odbędą się 27 lipca (niedziela) w godzinach 15:00-19:00 na Placu Defilad. Żadna ważna chwila nie przemknie Wam już nie uwieczniona!

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 24 lipca (do 23:59) mailowo (martyna.mozdrzen@akademiafotografii.pl) lub telefonicznie (601 38 38 76). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy. W tytule maila należy wpisać "warsztaty fotografii - pl. Defilad".

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatu cyfrowego.

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży

Termin: 26 lipca (sobota), godz. 15:00–19:00

Miejsce: Warszawa, Plac Defilad

Prowadzenie: Natalia Jamiołkowska

Liczba uczestników: 10

 

 

Bezpłatne warsztaty fotografii ulicznej dla młodzieży

Zastanawialiście się kiedyś jak Bresson uchwycił człowieka przeskakującego kałużę? Czy oglądając zdjęcia Vivian Maier lub Elliotta Erwitta nie mogliście przestać myśleć o tym, że chcielibyście być jak oni? Czy mijając codziennie te same ulice zastanawiacie się, jak to się dzieje, że czasem dzięki zupełnie banalnym, zwyczajnym miejscom i momentom powstają najbardziej niezwykłe zdjęcia? Chcielibyście poznać sekrety fotografii ulicznej? Zgłoście się na bezpłatne warsztaty fotografii ulicznej dla młodzieży organizowane przez Akademię Fotografii! Dowiecie się w jaki sposób powstały najsłynniejsze uliczne zdjęcia, kim byli twórcy, poznacie tajniki ich pracy. Po wstępie i części teoretycznej sami będziecie mogli ruszyć na miasto z aparatem w ręku. Warsztaty zakończy omówienie powstałych tego dnia prac.

Warsztaty odbędą się 26 lipca (sobota) w godzinach 15:00–19:00 na Placu Defilad. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 24 lipca (do 23:59) mailowo (martyna.mozdrzen@akademiafotografii.pl) lub telefonicznie (601 38 38 76). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy. W tytule maila należy wpisać "warsztaty fotografii - pl. Defilad".

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatu cyfrowego.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl