ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Camera Adventure Workshops - plenerowe warsztaty z Jackiem Boneckim

2014-07-10
1 komentarzy
64
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Camera Adventure Workshops - plenerowe warsztaty z Jackiem Boneckim
fot. Jacek Bonecki
Rozpoczyna się cykl fotograficznych warsztatów z cenionym fotografem Jackiem Boneckim - Camera Adventure Workshops

Camera Adventure Workshops to nowa seria rozbudowanych warsztatów fotograficznych, odbywającą się przy okazji dużych, spektakularnych fotograficznie i filmowo imprez, organizowanych w Polsce. Twarzą i współorganizatorem imprezy jest ceniony fotograf Jacek Bonecki, znany z niekonwencjonalnych pomysłów fotograficznych i filmowych. Uczestnikom warsztatów będzie starał się przekazać swoje doświadczenia, szczególnie w fotografowaniu i filmowaniu imprez sportowych.

Część szkoleniowa podczas pierwszej, pilotażowej imprezy, będzie dotyczyła wyłącznie zagadnień fotograficznych, ale już podczas kolejnych warsztatów będą omawiane także zagadnienia dotyczące filmowania, zarówno kamerą, jak i aparatem fotograficznym. Jacek Bonecki będzie zapraszał do współpracy przy okazji każdej z imprez swoich kolegów, wybitnych w danej dziedzinie fotografów, operatorów filmowych, montażystów, specjalistów od druku i zagadnień kolorystycznych. Podczas plenerów Camera Adventure Workshops będzie więc można nie tylko przeżyć wspaniałą przygodę, uwiecznić ją fotograficznie, bądź filmowo, ale także zasięgnąć fachowej, merytorycznej wiedzy o całym procesie przygotowania fotografowania i filmowania, doboru sprzętu oraz postprodukcji.


fot. Jacek Bonecki
fot. Jacek Bonecki

Cykl rozpoczyna się już w sierpniu 2014 podczas regat Unity Line, które wystartują z nowo uruchomionej mariny w Dziwnowie. Warsztaty będą wyjątkowe i elitarne, ponieważ ich uczestnicy będą mieli jedyną okazję fotografowania regat z pokładów płynących w nim jachtów.

W ramach programu organizatorzy zapewniają część rozrywkową, podczas której będą prezentowane zdjęcia żeglarskie, część fotograficzną w trakcie regat, omówienie wykonanych fotografii, cześć szkoleniową z możliwością wykonania postprodukcji i wydruku wykonanych zdjęć. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną będzie publikacja zdjęć wykonanych podczas regat w miesięczniku Digital Camera Polska, który jest patronem medialnym imprezy. Dzięki współpracy z największymi w Polsce dystrybutorami sprzętu foto-video, organizatorzy umożliwią przetestowanie go podczas warsztatów.


fot. Jacek Bonecki
fot. Jacek Bonecki

Więcej informacji na temat plenerów znaleźć można na stronie: www.cameraadventure.pl

Jacek Bonecki – artysta fotograf, operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jako fotograf uaktywnił się twórczo na początku lat 80. Jest artystą uniwersalnym i multitematycznym. Doskonale odnajduje się w różnych dziedzinach fotografii, takich jak fotografia podróżnicza, sportowa, reklamowa, motoryzacyjna, reportażowa. Jako fotograf wszechstronny posiada bogate portfolio zdjęć o zróżnicowanej tematyce. W swojej twórczości zaznacza wyraźnie własny punkt widzenia oraz charakterystyczny i niepowtarzalny styl fotografowania. Część swojej wiedzy, doświadczeń i niezwykłych zdjęć zawarł w swoich książkach wydanych pod patronatem National Geographic: "Fotograf w podróży" i "Przystanek Dakar". www.bonecki.com


fot. Jacek Bonecki
fot. Jacek Bonecki

fot. Jacek Bonecki
fot. Jacek Bonecki

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl