ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Edycja

Jak dodać do swojego zdjęcia znak wodny

2017-12-11
1 komentarzy
22
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Jak dodać do swojego zdjęcia znak wodny
Dowiedz się, jak stworzyć w Photoshopie własny pędzel i użyć go do podpisania swojej fotografii

Wykończ w elegancki sposób zdjęcie, z którego jesteś dumny, podpisując je swoim imieniem i nazwiskiem. Obejrzyj film, by dowiedzieć się, jak to zrobić w Photoshopie krok po kroku.

Jak stworzyć w Photoshopie własny pędzel i użyć go do podpisania zdjęcia - tutorial krok po kroku

Przygotuj obszar roboczy 


Utwórz w Photoshopie nowy pusty dokument, wywołując polecenie Plik>Nowy. W oknie dialogowym, które pojawi się na ekranie, należy wpisać w polach Szerokość i Wysokość wartość 5000 pikseli, zaś Rozdzielczość ustawić na 240 px na cal. Upewnij się, że w rozwijanym menu Zawartość tła wybrana jest pozycja Białe, po czym kliknij przycisk OK, aby otworzyć nowy dokument.
Przygotuj obszar roboczy Utwórz w Photoshopie nowy pusty dokument, wywołując polecenie Plik>Nowy. W oknie dialogowym, które pojawi się na ekranie, należy wpisać w polach Szerokość i Wysokość wartość 5000 pikseli, zaś Rozdzielczość ustawić na 240 px na cal. Upewnij się, że w rozwijanym menu Zawartość tła wybrana jest pozycja Białe, po czym kliknij przycisk OK, aby otworzyć nowy dokument.
1
Przygotuj obszar roboczy
Utwórz w Photoshopie nowy pusty dokument, wywołując polecenie Plik>Nowy. W oknie dialogowym, które pojawi się na ekranie, należy wpisać w polach Szerokość i Wysokość wartość 5000 pikseli, zaś Rozdzielczość ustawić na 240 px na cal. Upewnij się, że w rozwijanym menu Zawartość tła wybrana jest pozycja Białe, po czym kliknij przycisk OK, aby otworzyć nowy dokument.
Wybierz pędzel

Przywróć domyślne
ustawienia koloru narzędzia
i tła, czyli czerń i biel, naciskając
klawisz [D], a w razie
potrzeby klawisz [X], by
ustawić kolor narzędzia
na czarny. Wybierz normalną,
okrągłą końcówkę pędzla
spośród tych dostępnych
w przyborniku. Ustaw
Twardość na 100%, a Rozmiar
na około 30 pikseli.
Wybierz pędzel Przywróć domyślne ustawienia koloru narzędzia i tła, czyli czerń i biel, naciskając klawisz [D], a w razie potrzeby klawisz [X], by ustawić kolor narzędzia na czarny. Wybierz normalną, okrągłą końcówkę pędzla spośród tych dostępnych w przyborniku. Ustaw Twardość na 100%, a Rozmiar na około 30 pikseli.
2
Wybierz pędzel
Przywróć domyślne ustawienia koloru narzędzia i tła, czyli czerń i biel, naciskając klawisz [D], a w razie potrzeby klawisz [X], by ustawić kolor narzędzia na czarny. Wybierz normalną, okrągłą końcówkę pędzla spośród tych dostępnych w przyborniku. Ustaw Twardość na 100%, a Rozmiar na około 30 pikseli.
Podpisz się

Mając ustawiony czarny kolor narzędzia oraz
końcówkę pędzla o ostrych krawędziach, użyj
myszy – a najlepiej piórka i tabletu graficznego,
jeśli taki posiadasz – i złóż swój podpis na nowym
dokumencie. Nie ma potrzeby dodawania nowej
warstwy.
Podpisz się Mając ustawiony czarny kolor narzędzia oraz końcówkę pędzla o ostrych krawędziach, użyj myszy – a najlepiej piórka i tabletu graficznego, jeśli taki posiadasz – i złóż swój podpis na nowym dokumencie. Nie ma potrzeby dodawania nowej warstwy.
3
Podpisz się
Mając ustawiony czarny kolor narzędzia oraz końcówkę pędzla o ostrych krawędziach, użyj myszy – a najlepiej piórka i tabletu graficznego, jeśli taki posiadasz – i złóż swój podpis na nowym dokumencie. Nie ma potrzeby dodawania nowej warstwy.
Stwórz końcówkę pędzla do podpisu

Mając gotowy podpis, można wykorzystać wprowadzone
ustawienia do przygotowania własnego pędzla. W tym celu
wystarczy wywołać polecenie Edycja>Zdefiniuj ustawienie
domyślne pędzla. W oknie dialogowym jego właściwości
wpisz nazwę, którą chcesz nadać końcówce pędzla używanej
do podpisywania zdjęć, a następnie kliknij przycisk OK.
Stwórz końcówkę pędzla do podpisu Mając gotowy podpis, można wykorzystać wprowadzone ustawienia do przygotowania własnego pędzla. W tym celu wystarczy wywołać polecenie Edycja>Zdefiniuj ustawienie domyślne pędzla. W oknie dialogowym jego właściwości wpisz nazwę, którą chcesz nadać końcówce pędzla używanej do podpisywania zdjęć, a następnie kliknij przycisk OK.
4
Stwórz końcówkę pędzla do podpisu
Mając gotowy podpis, można wykorzystać wprowadzone ustawienia do przygotowania własnego pędzla. W tym celu wystarczy wywołać polecenie Edycja>Zdefiniuj ustawienie domyślne pędzla. W oknie dialogowym jego właściwości wpisz nazwę, którą chcesz nadać końcówce pędzla używanej do podpisywania zdjęć, a następnie kliknij przycisk OK.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl