ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Artykuł promocyjny

Redro.pl - sposób na wnętrze pełne fotografii

2017-02-24
1 komentarzy
2
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Redro.pl - sposób na wnętrze pełne fotografii
Redro to nowa platforma internetowa, która, poza ofertą gotowych wzorów, wydrukuje Twoje zdjęcie w postaci fototapety, obrazu, plakatu lub naklejki

W jaki sposób nadać nowe życie zwyczajnym sprzętom i starym przedmiotom? Czasami wystarczy niebanalny, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować ściany i meble na nowo. Tę myśl realizuje sklep Redro.pl, który oferując unikalne wzory fototapet, obrazów, plakatów i naklejek, oferuje jednocześnie zupełnie nową jakość wnętrz. Z bazy zdjęć, obejmującej kilka milionów pozycji wybrać można fototapety, obrazy, plakaty, naklejki na ścianę, laptopa, lodówkę czy inny mebel. Na blogu zaś, można znaleźć zarówno dekoratorskie propozycje, jak i przydatne porady dotyczące urządzania mieszkania.

Istotne dla fotografów jest jednak drukowanie własnych zdjęć w dowolnej postaci. Redro.pl korzysta z najlepszych, atestowanych materiałów drukarskich i zaawansowanej technologii druku lateksowego HP. Dzięki temu produkty są wytrzymałe i odporne na wszelkie niekorzystne czynniki. Dzięki temu można ozdobić nimi zarówno kuchnię, łazienkę, jak i pokój małego dziecka.

Fototapety drukowane są w jednym kawałku, którego szerokość wynosi maksymalnie 115 cm (w przypadku większych rozmiarów wydruk składa się z kilku części). Ograniczeniem jest więc w zasadzie jakość zdjęcia, bo w przypadku wektorów wydruk może wynosić nawet 30x30 metrów. W ofercie są fototapety winylowe lub winylowe strukturalne - obie z opcjonalnym pokryciem laminatem ułatwiającym czyszczenie.

Obrazy można natomiast drukować w rozmiarach od 30x20 cm do 100x80 cm na płótnie, oprawione w ramę lub w formie dyptyku, tryptyku, kwadryptyku, albo pentaptyku, a  plakaty od 60x90 cm do 120x180 cm z opcją standard, premium lub oprawienia w antyramę. Z kolei naklejki (klasyczne, witrażowe lub na magnes) mogą mieć maksymalną szerokość 115 cm lub wysokość 110 cm.

Zamówienia i przesyłanie plików jpg i png do wydruku odbywa się w prosty sposób przez stronę sklepu. W przypadku formatów tiff, raw, ai, eps istnieje możliwość przesłania ich w załączniku na kontakt@redro.pl wraz z informacją na temat zamówienia. Na ten sam adres można przesyłać zamówienia wydruków o niestandardowych wymiarach.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl