ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Praktyka

Myloview.pl - wyeksponuj swoje zdjęcia we wnętrzach

2016-12-28
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Myloview.pl - wyeksponuj swoje zdjęcia we wnętrzach
Gotowe propozycje lub wydrukowane z Twoich zdjęć - fototapety, plakaty, obrazy i naklejki dekoracyjne do każdego wnętrza znajdziesz w sklepie internetowym Myloview.pl

Sklep Myloview.pl powstał z pasji nie tylko do dekoracji i aranżacji wnętrz, do projektowania i tworzenia codziennego otoczenia, lecz także z zamiłowania do rzeczy praktycznych, użytecznych i dobrze wykonanych. Znajdujące się w ofercie fototapety, plakaty, obrazy i naklejki dekoracyjne produkowane są z najlepszych atestowanych materiałów oraz lateksowych tuszy firmy HP o proekologicznych właściwościach, które zapewniają trwałe i niezwykle intensywne barwy.

W ofercie znajdziesz fototapety winylowe lub winylowe strukturalne - obie z opcjonalnym pokryciem laminatem ułatwiającym czyszczenie. Obrazy możesz drukować na płótnie, oprawione w ramę lub w formie dyptyku, tryptyku, kwadryptyku, albo pentaptyku. Z kolei plakaty dostępne są z opcją standard, premium lub oprawienia w antyramę, a naklejki klasyczne, witrażowe lub na magnes.

Fototapety możesz drukować w jednym kawałku, którego szerokość wynosi maksymalnie 115 cm (w przypadku większych rozmiarów wydruk składa się z kilku części). Ograniczeniem jest więc w zasadzie jakość zdjęcia, bo w przypadku wektorów wydruk może wynosić nawet 30x30 metrów. Rozmiar obrazów można wybrać od 30x20 cm do 100x80 cm, a plakatów od 60x90 cm do 120x180 cm. Z kolei dostępne rozmiary naklejek mogą mieć maksymalną szerokość 115 cm lub wysokość 110 cm. Przez stronę można przesyłać formaty jpg i png, a w przypadku formatów tiff, raw, ai, eps istnieje możliwość przesłania ich w załączniku na kontakt@myloview.pl wraz z informacją na temat zamówienia. W przypadku zamówień na niestandardowe rozmiary wydruków również możesz kontaktować się mailowo.

Sklep Myloview.pl to także - a może przede wszystkim - praktyczny poradnik, który eksponując poszczególne dodatki i ozdoby, pokazuje w jaki sposób można je włączyć do aranżowanego wnętrza. Na stronie i blogu możesz śledzić najnowocześniejsze trendy i rozwiązania, które zapewniają niekończące się źródło stymulujących inspiracji.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl