ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Fujifilm Instax mini8 – radość natychmiastowa Maciej Zieliński

2013-09-03
2 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Fujifilm Instax mini8 – radość natychmiastowa
Zaprezentowany po raz pierwszy na ubiegłorocznej Photokinie Instax mini8, nareszcie trafia do polskich sklepów. Następca popularnego mini7, to przede wszystkim nowe funkcje i jeszcze mniejsze wymiary

Instax to niewielkie i urocze aparaty do fotografii natychmiastowej. To bardzo proste, ale jednocześnie niedrogie konstrukcje które dają sporo frajdy i pozwalają cieszyć się namacalną analogową odbitką – podobnie jak w kultowych Polaroidach, za sprawą zastosowanej chemii na listku, który wysuwa się z aparatu po około 2 minutach pojawia się bardzo przyzwoity jakościowo obraz.

Model mini8 nie różni się znacznie od poprzednika. Dodano piąty tryb fotografowania (hi-key), który służy do mocnego naświetlenia zdjęć. Ponadto, wyposażono go w prosty pomiar światła więc aparat sam sugeruje, który tryb będzie najbardziej odpowiedni w danych warunkach.

Aparat zasilany jest dwoma (a nie czterema jak w mini7) bateriami AA, a przy wizjerze znajduje się wskaźnik ładowania. Aparat dostępny będzie w pięciu kolorach: białym, czarnym, niebieskim, różowym i żółtym. Aparat korzysta z filmów Instax mini, takich jakie używane są w modelach Instax mini7, mini25 i mini50S.

Wraz z wprowadzeniem aparatu mini8, Fujifilm zaprezentowało również ciekawe akcesoria: albumy oraz pudełka do zdjęć. Akcesoria dostępne są w punktach sprzedaży aparatu Instax. Lista sklepów znajduje się na stronie www.instax.pl.

Cena aparatu to 349 zł. Koszt wkładów to ok. 70 zł za dwupak (dwa inserty po 10 listków).
Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl