ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

X-Rite i1Studio - jeden do wszystkiego

2017-10-26
0 komentarzy
13
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
 X-Rite i1Studio - jeden do wszystkiego
Nowy spektrofotometr X-Rite i1Studio to uniwersalne narzędzie do zarządzania barwą od ujęcia po wydruk

Firma X-Rite, znana z produkcji najwyższej jakości rozwiązań do pomiaru barwy, zaprezentowała nowy spektrofotomet. i1Studio to jej najnowsze rozwiązanie do pracy z kolorem, które zastępuje ceniony spektrofotometr ColorMunki Photo. W przeciwieństwie do popularnych kalorymetrów typu i1Display Pro, które służą do kalibracji i profilowania tylko monitorów i rzutników, nowy i1Studio oferuje pełny zestaw narzędzi do kalibracji i profilowania wszystkich urządzeń w całym obiegu pracy – od ujęcia po wydruk.

Wielofunkcyjny spektrofotometr obsługiwany jest przez nowe oprogramowanie i1Studio, oparte na zaawansowanym oprogramowaniu X-Rite i1Profiler, dostarczając łatwy w obsłudze interfejs umożliwiający profesjonalną kalibrację i profilowanie monitorów (włączając tryby wideo), projektorów, skanerów oraz drukarek - w tym nowy tryb do profilowania czarno-białych wydruków. W zestawie znajdziemy również wzornik ColorChecker Classic mini służący do szybkiej korekcji kolorystycznej aparatu. Oprogramowanie ColorChecker Camera Calibration obejmuje zarówno aplikację samodzielną, jak również wtyczkę rozszerzającą możliwości Lightrooma. i1Studio skalibruje także urządzenia mobilne. Umożliwia to aplikacja ColorTRUE, która na razie współpracuje jedynie z urządzeniami Apple.

X-Rite i1Studio kosztuje 2299 zł. Obecni posiadacze ColorMunki Photo i ColorMunki Design mogą bezpłatnie uaktualnić oprogramowanie do najnowszej wersji i1Studio. Szczegóły na: xrite.com/geti1studio. Więcej informacji o nowym spektrofotometrze można znaleźć na stronie pl.xritephoto.eu.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl