ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Yongnuo YN968EX-RT - zaawansowana lampa błyskowa z diodami LED Jan Wodziński

Yongnuo YN968EX-RT - zaawansowana lampa błyskowa z diodami LED
Firma Yongnuo zapowiedziała lampę systemową zgodną z radiowym wyzwalaniem firmy Canon i wyposażoną w światło ciągłe

Produkty chińskiej firmy Yongnuo cieszą się dużą popularnością wśród fotografów - przystępna cena i niezła jakość jest doskonałym przepisem na sukces. Tym razem producent zapowiedział poszerzenie swojej oferty o nową, zaawansowaną lampę reporterską YN968EX-RT która ma być następcą obecnego, flagowego modelu YN600EX-RT.

Nowy flash jest bogato wyposażoną lampą reporterską, która może sprawdzić się w wielu zastosowaniach. Jest kompatybilna z systemem sterowania radiowego firmy Canon (600EX-(II)RT i 430EX III-RT), a także z flashami Yongnuo wyposażonymi w system sterowania falami radiowymi. Wbudowana fotocela pozwala także na współpracę z optycznymi, bezprzewodowymi systemami Canon, Nikon oraz oczywiście Yongnuo. 

Deklarowana przez producenta liczba przewodnia lampy wynosi 60 (ISO 100, 105 mm) a jej głowica wyposażona jest w zoom o zakresie 20-105 mm. Nowy flash wyposażony jest w pomiar błysku TTL oraz tryb High Speed Sync, o najkrótszym czasie synchronizacji rzędu 1/8000 s.

Firma Yongnuo pomyślała także o filmowcach - lampa wyposażona jest we wbudowane diody LED o regulowanej mocy, służące jako źródło światła ciągłego. Ich balans bieli ustawiony jest na światło dzienne, lecz producent dołącza do zestawu specjalną nakładkę, która pozwala zbalansować temperaturę światła diod ze światłem żarówek.

Nowa lampa wyposażona jest w gniazdo PC oraz port USB służący aktualizacji firmware'u. Cena nowego produktu nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę, że obecny flagowiec Yongnuo - lampa YN600EX-RT kosztuje ponad 600 zł, trudno spodziewać się niższej ceny.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl