ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Snap Me Up - budzik, który wyłączy się dopiero po wykonaniu selfie Antoni Żółciak

2015-05-15
0 komentarzy
26
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Snap Me Up - budzik, który wyłączy się dopiero po wykonaniu selfie
Zrób selfie, aby wyłączyć budzik. Powstała aplikacja dla osób które uwielbiają robić sobie zdjęcia lub mają problemy z porannym wstawaniem

Zasada działania aplikacji Snap Me Up jest prosta - budzik nie wyłączy się, dopóki nie zrobisz sobie selfie. Na szczęście, nie jest Twoim obowiązkiem udostępnianie zdjęcia, więc poranny imidż nie zostanie rozpowszechniony. Z drugiej strony, jak deklaruje pomysłodawca Michael Fabozzi, Snap Me Up może funkcjonować również jako narzędzie społecznościowe. "Chciałem stworzyć aplikację z budzikiem, która będzie nie tylko zabawna dla nas, ale również dla naszych znajomych", mówił w wywiadzie z NBC News, dodając: "Co ponadto? Cóż - fajnie jest mieć bibliotekę swoich, wykonywanych codziennie portretów". Plusem całego przedsięwzięcia jest osobna galeria, która w naszym telefonie pojawi się wraz z tytułem "I just woke up!" (z ang.: "Właśnie wstałem!").

Warto przy tym zauważyć, że Snap Me Up nie będzie łatwo oszukać. Fotografowanie leżących w pobliżu przytulanek naszych dzieci "nie przejdzie" - program wykorzystuje dość złożone algorytmy rozpoznawania twarzy. Ba, zostaniesz nawet zmuszony do otwarcia oczu. "Większość z nas będzie starać się przybrać jak najbardziej atrakcyjną minę, a już sam ten proces jest odpowiednio rozbudzający. I jeszcze jedno - nie zapomnijcie o włączeniu świateł!", komentował autor aplikacji.

Snap Me Up dostępna jest wyłącznie na smartfony z Androidem.

Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl